Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Фахівці БДМУ взяли участь міжнародний з'їзді судових медиків

Упродовж 30 травня-2 червня у місті Пула Хорватської республіки проходив 26 міжнародний з'їзд судових медиків Альп-Адрії-Паннонії,

у якому взяла участь і делегація науковців з України у складі начальника Хмельницького бюро судово-медичної експертизи Казицької Наталії Василівни, доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н. Ванчуляка Олега Ярославовича, асистента цієї ж кафедри Гараздюк Марти Славівни, асистентів кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова Перебетюка Анатолія Миколайовича та Гунаса Валерія Ігоровича.

Даний захід вже неодноразово об'єднує науковців з багатьох країн Європи.

Цьогорічно його відвідали представники зі Швейцарії, Німеччини, Італії, Литви, Угорщини, Словаччини, Словенії, Польщі, Боснії й Герцеговини, Чорногорії та ін. Тематика заходу була присвячена міжнародним міграційним процесам та ідентифікації зниклих безвісти осіб. Учасники з'їзду мали змогу прослухати курс лекцій почесних гостей, серед яких професор Roger Byard з Австралії, професор Eva Keller з Угорщини та професор Vedrana Petrovechki із Хорватії. Нашими делегатами було представлено ряд доповідей по тематиці зібрання, які отримали схвальні відгуки колег.

У цілому на заході наукові дебати відбувалися у дружній атмосфері, науковці із різних країн із задоволенням ділилися набутим досвідом та висловлювали своє бачення сучасних проблем в судово-медичній науці та практиці.

20 травня – День науки в Україні

Шановні викладачі, аспіранти, молоді вчені та студенти!

Сердечно вітаю Вас з Днем науки в Україні!

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 2017 року 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «БДМУ» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.