Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Фахівці БДМУ взяли участь міжнародний з'їзді судових медиків

Фахівці БДМУ взяли участь міжнародний з'їзді судових медиків

Упродовж 30 травня-2 червня у місті Пула Хорватської республіки проходив 26 міжнародний з'їзд судових медиків Альп-Адрії-Паннонії,

 

у якому взяла участь і делегація науковців з України у складі начальника Хмельницького бюро судово-медичної експертизи Казицької Наталії Василівни, доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н. Ванчуляка Олега Ярославовича, асистента цієї ж кафедри Гараздюк Марти Славівни, асистентів кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова Перебетюка Анатолія Миколайовича та Гунаса Валерія Ігоровича.

Даний захід вже неодноразово об'єднує науковців з багатьох країн Європи.

Цьогорічно його відвідали представники зі Швейцарії, Німеччини, Італії, Литви, Угорщини, Словаччини, Словенії, Польщі, Боснії й Герцеговини, Чорногорії та ін. Тематика заходу була присвячена міжнародним міграційним процесам та ідентифікації зниклих безвісти осіб. Учасники з'їзду мали змогу прослухати курс лекцій почесних гостей, серед яких професор Roger Byard з Австралії, професор Eva Keller з Угорщини та професор Vedrana Petrovechki із Хорватії. Нашими делегатами було представлено ряд доповідей по тематиці зібрання, які отримали схвальні відгуки колег.

У цілому на заході наукові дебати відбувалися у дружній атмосфері, науковці із різних країн із задоволенням ділилися набутим досвідом та висловлювали своє бачення сучасних проблем в судово-медичній науці та практиці.

 

Більше новин БДМУ: 

20 травня – День науки в Україні

20 травня – День науки в Україні

Шановні викладачі, аспіранти, молоді вчені та студенти!

Сердечно вітаю Вас з Днем науки в Україні!

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Упродовж 20-30 листопада 2017 року викладачі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Лілія Роман (кафедра суспільних наук та українознавства) та Мирослава Березова (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та пройшли стажування за прог

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 2017 року 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «БДМУ» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.