Лікарі-інтерни БДМУ ознайомилися із роботою Обласного спеціалізованого будинку дитини

Лікарі-інтерни БДМУ ознайомилися із роботою Обласного спеціалізованого будинку дитини

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Вікторія Хільчевська та Євгенія Ортеменка спільно з лікарями-інтернами ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія” відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини та дітей, що проходять курс реабілітаційної терапії у відділенні ранньої медико-соціальної та педагогічної реабілітації дітей.

Відвідувачі мали можливість бути присутніми під час роботи Монтессорі-терапевта, лікаря кабінету ЛФК та кінезіотерапії, оцінити терапевтично-реабілітаційні можливості кабінету нейросенсорної інтеграції та релаксації. Лікар-логопед ознайомила присутніх із новітніми комп’ютерними технологіями корекції порушень мовленнєвого розвитку, у тому числі для дітей із розладами слуху. Педагоги-дефектологи та вихователі поділилися досвітом застосування сучасних методик психотерапії та психокорекції (ігрова терапія, “лялько терапія”, “казко терапія”, “бібліотерапія”, арттерапія, музикотерапія тощо).

Із середнім та молодшим персоналом Обласного спеціалізованого будинку дитини лікарі-інтерни провели “круглий стіл “Організація безпеки малюків у ліжечку”. Проведений захід ще раз продемонстрував давню тісну співпрацю науковців кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ та педіатричної ланки практичної охорони здоров’я, а залучення до участі в акції майбутніх фахівців-педіатрів дозволить загострити у них християнські принципи та почуття відповідальності у професійній діяльності.