Лікарі-інтерни БДМУ ознайомилися із роботою Обласного спеціалізованого будинку дитини

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Вікторія Хільчевська та Євгенія Ортеменка спільно з лікарями-інтернами ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія” відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини та дітей, що проходять курс реабілітаційної терапії у відділенні ранньої медико-соціальної та педагогічної реабілітації дітей.

Відвідувачі мали можливість бути присутніми під час роботи Монтессорі-терапевта, лікаря кабінету ЛФК та кінезіотерапії, оцінити терапевтично-реабілітаційні можливості кабінету нейросенсорної інтеграції та релаксації. Лікар-логопед ознайомила присутніх із новітніми комп’ютерними технологіями корекції порушень мовленнєвого розвитку, у тому числі для дітей із розладами слуху. Педагоги-дефектологи та вихователі поділилися досвітом застосування сучасних методик психотерапії та психокорекції (ігрова терапія, “лялько терапія”, “казко терапія”, “бібліотерапія”, арттерапія, музикотерапія тощо).

Із середнім та молодшим персоналом Обласного спеціалізованого будинку дитини лікарі-інтерни провели “круглий стіл “Організація безпеки малюків у ліжечку”. Проведений захід ще раз продемонстрував давню тісну співпрацю науковців кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ та педіатричної ланки практичної охорони здоров’я, а залучення до участі в акції майбутніх фахівців-педіатрів дозволить загострити у них християнські принципи та почуття відповідальності у професійній діяльності.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Міносвіти пропонує врегулювати питання студентської мобільності

Профільне міністерство запрошує громадськість до обговорення проекту положення про академічну мобільність українських студентів.

Подарунки від Святого Миколая для вихованців спецшколи-інтернату №2

Співробітники кафедри іноземних мов разом зі студентами-першокурсниками медичних факультетів №2 та №4 завітали з подарунками від Святого Миколая до вихованців Чернівецької спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Учні навчального закладу зі сцени продемонстрували чудові вокальні та хореографічні номери. Також майбутні медики мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів.
Відгуки студентів