Доповідь професора БДМУ визнана кращою на міжнародній конференції

5-6 листопада 2015р.  проходила VI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини». Організаторами конференції виступають ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», ЧНУ ім. Ю.Федьковича та Буковинський державний фінансово-економічним університет. Цього року господарем конференції був Чернівецький національний університет. На пленарному засіданні конференції, яке проходило в Червоній залі ЧНУ, з доповідями виступали науковці з Румунії та різних куточків України: Києва, Тернополя, Запоріжжя. Надзвичайну зацікавленість присутніх викликала доповідь професора кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Полянської Оксани Степанівни «Фізична активність при серцево-судинних захворюваннях». Знаний буковинський спортсмен Іван Гешко від імені організаторів конференції вручив Оксані Степанівні книгу «Історія Олімпійського спорту» за кращу доповідь.

Продовжилась робота конференції у секціях, одна з яких «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання та спорту», працювала на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Професор БДМУ взяв участь у конференції з питань урології

Професор кафедри хірургії та урології Зайцев В.І. взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Урологія, андрологія, нефрологія 2015»,

Професор БДМУ взяла участь у нараді завідувачів кафедр фізичної реабілітації і спортивної медицини ВМНЗ

8-29 травня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася нарада-семінар.