Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Доповідь професора БДМУ визнана кращою на міжнародній конференції

5-6 листопада 2015р.  проходила VI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини». Організаторами конференції виступають ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», ЧНУ ім. Ю.Федьковича та Буковинський державний фінансово-економічним університет. Цього року господарем конференції був Чернівецький національний університет. На пленарному засіданні конференції, яке проходило в Червоній залі ЧНУ, з доповідями виступали науковці з Румунії та різних куточків України: Києва, Тернополя, Запоріжжя. Надзвичайну зацікавленість присутніх викликала доповідь професора кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Полянської Оксани Степанівни «Фізична активність при серцево-судинних захворюваннях». Знаний буковинський спортсмен Іван Гешко від імені організаторів конференції вручив Оксані Степанівні книгу «Історія Олімпійського спорту» за кращу доповідь.

Продовжилась робота конференції у секціях, одна з яких «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання та спорту», працювала на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.