Дерматологи БДМУ проведели заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу

Дерматологи БДМУ проведели заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу

Щорічно 29 жовтня людство відзначає Міжнародний День Псоріазу.

Псоріаз – поширене хронічне захворювання шкіри, на яке в різних країнах світу страждає від 1,2% до 5% населення, в Україні на псоріаз хворіє близько 1 млн. людей. Для псоріазу характерним є тривалий перебіг з частими загостреннями, поширеним ураженням шкіри, зниженням чи втратою хворими працездатності і соціальної активності, що визначає важливе медичне та соціальне значення даного дерматозу.

У рамках Міжнародного Дня Псоріазу співробітниками кафедри дерматовенерології БДМУ у період з 28 по 30 жовтня 2015р. провели акцію «Дні відкритих дверей для хворих на псоріаз», під час якої хворим надавали рекомендації щодо сучасних методів лікування дерматозу, вимог до дієтичного харчування (з роздачею відповідних інформаційних листівок), режиму праці і відпочинку тощо.

Також викладачі кафедри провели тематичні бесіди зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1 та №3 на тему: «Медичне та соціальне значення псоріазу, сучасні методи лікування псоріазу» (к.мед.н. Гулей Л.О., к.мед.н. Шуленіна О.В., ас. Карвацька Ю.П.); круглий стіл за участю лікарів-інтернів спеціальності «Дерматовенерологія» на тему: «Застосування фототерапії при псоріазі» (доц. Гаєвська М.Ю.), прочитали тематичну лекцію для лікарів-слухачів на ПАЦ з дерматовенерології на тему: «Сучасні аспекти етіопатогенезу, клінічного перебігу та лікування псоріазу» (проф. Денисенко О.І.). На засіданні СНГ з дерматовенерології проведено тематичну дискусію на тему: «Особливості перебігу псоріазу на сучасному етапі» (доц. Перепічка М.П.).