Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Дерматологи БДМУ проведели заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу

Щорічно 29 жовтня людство відзначає Міжнародний День Псоріазу.

Псоріаз – поширене хронічне захворювання шкіри, на яке в різних країнах світу страждає від 1,2% до 5% населення, в Україні на псоріаз хворіє близько 1 млн. людей. Для псоріазу характерним є тривалий перебіг з частими загостреннями, поширеним ураженням шкіри, зниженням чи втратою хворими працездатності і соціальної активності, що визначає важливе медичне та соціальне значення даного дерматозу.

У рамках Міжнародного Дня Псоріазу співробітниками кафедри дерматовенерології БДМУ у період з 28 по 30 жовтня 2015р. провели акцію «Дні відкритих дверей для хворих на псоріаз», під час якої хворим надавали рекомендації щодо сучасних методів лікування дерматозу, вимог до дієтичного харчування (з роздачею відповідних інформаційних листівок), режиму праці і відпочинку тощо.

Також викладачі кафедри провели тематичні бесіди зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1 та №3 на тему: «Медичне та соціальне значення псоріазу, сучасні методи лікування псоріазу» (к.мед.н. Гулей Л.О., к.мед.н. Шуленіна О.В., ас. Карвацька Ю.П.); круглий стіл за участю лікарів-інтернів спеціальності «Дерматовенерологія» на тему: «Застосування фототерапії при псоріазі» (доц. Гаєвська М.Ю.), прочитали тематичну лекцію для лікарів-слухачів на ПАЦ з дерматовенерології на тему: «Сучасні аспекти етіопатогенезу, клінічного перебігу та лікування псоріазу» (проф. Денисенко О.І.). На засіданні СНГ з дерматовенерології проведено тематичну дискусію на тему: «Особливості перебігу псоріазу на сучасному етапі» (доц. Перепічка М.П.).

11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Бронхіальна астма одна з найбільш поширених захворювань. На сьогодні у світі на цю хворобу страждають близько 300 млн. людей. Поширеність бронхіальної астми залежить від низки фактів: інтенсивності експозиції алергенів, забруднення навколишнього середовища, зміни харчового раціону, імунної реактивності і генетичних особливостей.

Акція до Дня боротьби з раком на кафедрі дерматовенерології

За рішенням ВООЗ, щорічно 4 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Дерматологи БДМУ провели профорієнтаційну роботу з учнями школи

Доцент кафедри дерматовенерології Перепічка М.П. 15 жовтня 2015 р. провів профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 28 I-III ступеня Чернівецької міської ради.