Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування

25-26 березня 2017 року відбулися змагання відкритого чемпіонату міста Чернівці зі спортивного орієнтування «Підсніжник 2017».

Наш університет на цих змаганнях представляли Краснова Таїсія (медичний факультет №4, 2 курс, спеціальність «Педіатрія») та Скрипа Анна (коледж БДМУ, спеціальність «Фармація» (база 9 кл), 2 курс).

Дівчата виступали у віковій групі Ж-18 і показали дуже хороший результат, хоча призових місць не отримали. Як відзначила тренер команди, викладач фізичного виховання коледжу БДМУ Самойленко С.В., дівчата виступали без лідера – Оробець Антоніни, але навіть попри це, показали достойний результат.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування