Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону

Під такою назвою 6 грудня в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету пройшов форум органів студентського самоврядування Буковини. Метою даного заходу було обговорення проблем студентського самоврядування вищих навчальних закладів у Чернівецькій області та презентація найкращих всеукраїнських і місцевих органів студентського самоврядування.

Буковинський державний медичний університет на форумі представляли: Василь Мосійчук, голова Студради, Максимчук Наталія, голова наукової комісії, Мороз Анастасія, голова прес-центру та Семкова Ганна, Апетрой Альона, члени редколегії.

Представники вишів розповіли про структуру студентського самоврядування свого навчального закладу та його діяльність.

На завершення форуму про роботу студентського самоврядування Буковини розповів Віталій Смандич, голова Студентського парламенту краю, лікар-інтерн БДМУ.

Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ – учасники програми “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії

Студенти-медики без кордонів

Упродовж липня 5 студентів Буковинського державного медичного університету – учасників програми “Lions Club” “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії. Студенти БДМУ проходили стажування у найкращих лікувальних установах Австрії:Євгеній Крижевський проходив стажування у травматологічному відділенні лікарні м.Відень; Євгеній Піжовський – у хірургічному відділенні лікарні м.Шайбс; Марія Бобак – у хірургічному відділенні лікарні м.Мельк; Володимир Саламащак – у хірургічному відділенні лікарні м.Санкт-Пельтен; Марія Глуха – у неврологічному відділення лікарні м.Відень.