Представники БДМУ взяли участь у пів марафоні «Сrosshill»

21 травня 2017 року у нашому місті вже традиційно відбувся півмарафон «Сrosshill» Чернівці 2017.

Учасники півмарафону змагалися на дистанціях 2 км, 5 км,10 км та 21 км. Кожен бажаючий міг обрати собі дистанцію до снаги.

Надзвичайно приємно, що не залишилися поза цією подією студенти та співробітники нашого університету.

Дистанцію 10 км успішно подолали доцент кафедри сімейної медицини Іващук Сергій Іванович, а також студентки третього курсу медичного факультету №2 Кундич Роксолана та Рудяк Яна. На перемогу вони не претендували, тож із задоволенням пробігли вулицями міста разом з іншими учасниками, достойно представивши БДМУ.

Переможець 2015 року на дистанції 10 км - студент 4 курсу медичного факультету №2 Соха Роман – цього року вийшов на дистанцію 20 км. У своїй віковій категорії Роман посів десяте місце.

Представники БДМУ взяли участь в акції "Серце до серця"

20 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ) відбулася прес-конференція зі звітністю витрачених коштів та передачі медичного обладнання в дитячі лікарні України.

Представники БДМУ взяли участь у міжнародному конгресі в Австрії

Один з найбільших європейських наукових заходів для студентів і молодих вчених – International Student Congress «Connecting Science», відбувся 26-28 травня у м.Грац (Австрія). У роботі конгресу взяли участь 250 доповідачів з 36 країн світу і чотирьох континентів.