Студенти і викладачі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

17 травня з ініціативи обласного Товариства політв’язнів та репресованих за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації відбулись заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій,

у яких взяли участь заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Від Буковинського державного медичного університету у заходах взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, завідувач кафедри суспільних наук та українознавства Антоній Мойсей та активісти студентського самоврядування.

Учасники урочистостей поклали квіти до Пам’ятного хреста жертвам комуністичного режиму на території історико-культурного заповідника «Кладовище по вулиці Зеленій» у Чернівцях та вшановували пам’ять краян, які постраждали від репресій хвилиною скорботного мовчання.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

До Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного Дня прав людини 11 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Юрнюк С. провела лекцію зі студентами 4 курсу медичного факультету № 2 на тему «Поняття та класифікація прав людини».