Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.

Надзвичайно приємно відзначити, що студенти медичного університету достойно виступили і завоювали багато призових місць.

Серед жінок переможцями були: Красюк Тетяна (медичний факультет №4, 1 курс), Георгіян Міхаела (медичний факультет №1, 1 курс), Малецька Анна (медичний факультет №1, 1 курс), Малахова Людмила (медичний факультет №2, 5 курс).

Серед чоловіків кращими були: Жоссу Роман (медичний факультет №1, 5 курс), Флорескул Роман (стоматологічний факультет, 2 курс), Піскунов Максим (медичний факультет №1, 2 курс), Другак Петро (медичний факультет №2, 4 курс).

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.

Допоможемо Збройним Силам України в Криму

Шановні викладачі, співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету ректорат та Студентська рада ініціює гуманітарну акцію для підтримки Збройних Сил України в Криму.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.