100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студентка БДМУ здобула перемогу на Міжнародній конференції в Ужгороді

Студентка БДМУ здобула перемогу на Міжнародній конференції в Ужгороді

Упродовж 26-29 квітня 2017 року на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проходила ХV щорічна міжнародна науково-практична конференція «Uzhhorod Medical Students Conference».

Від БДМУ участь у форумі взяла студентка ІІ курсу медичного факультету №3 Праджапаті Ааюші, яка представила дослідження «Internet addiction among international students», виконане у студентському науковому гуртку кафедри догляду за хворими та ВМО, під керівництвом асистента кафедри, к.мед.н., Сливки Наталії.

Журі конкурсу відмітило високу актуальність обраної теми роботи, значну самостійність виконання та хороші ораторські здібності нашої студентки. За результатами конференції Праджапаті Ааюші нагороджена Дипломом переможця І ступеня

Окрім нагороди, конференція принесла юній дослідниці новий досвід від ексклюзивних майстер-класів, позитивні враження від екскурсії чудовим містом Ужгород, багато нових знайомств та додало впевненості у власних силах.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника та бажаємо нових здобутків.

 

Галерея зображень: 
Студентка БДМУ здобула перемогу на Міжнародній конференції в Ужгороді
Студентка БДМУ здобула перемогу на Міжнародній конференції в Ужгороді
Більше новин БДМУ: 

Студентка БДМУ отримала Диплом І ступеня за доповідь на конференції

24-26 березня 2016 року на базі Івано–Франківського національного медичного університету відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». У конференції взяли участь понад 150 студентів і молодих вчених з одинадцяти медичних вишів України і представили близько 350 доповідей з різних напрямків медицини.

Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада 2016 року в м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.