Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти і викладачі говорили про важливість толерантності до хворих на СНІД

До Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими викладачем кафедри медичної та фармацевтичної хімії Купчанко К.П. проведено бесіду «Про важливість толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».

На початку зустрічі зі студентами 3 групи І курсу спец. «Фармація» викл. Купчанко К.П. розповіла про історію започаткування ВООЗ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, символом якого є червона стрічка. Попри активні заходи медиків, швидкість поширення епідемії СНІДу залишається великою. Наголосивши про швидке поширення епідемії СНІДу, викладач Купчанко К.П. навела статистику захворюваності в Україні.

У цей день в світі говорять не тільки про шляхи і загрози ВІЛ-інфекції, але й про толерантність до хворих зі СНІД. Слід пам’ятати, що носії ВІЛ - просто люди, які прагнуть жити. Тому особистий внесок кожного – здоровий спосіб життя та милосердя до тих, хто вже захворів на цю недугу.

На кафедрі клінічної імунології провели круглий стіл

Кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології був проведений круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

На кафедрі мікробіології провели консультацію для школярів

9 жовтня 2015р. на кафедрі мікробіології та вірусології традиційно відбулася консультація для учнів загальноосвітніх шкіл міста Чернівці

Проведено конференцію про актуальні питання гематології

16 червня у Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини БДМУ разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію