Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти і викладачі говорили про важливість толерантності до хворих на СНІД

Студенти і викладачі говорили про важливість толерантності до хворих на СНІД

До Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими викладачем кафедри медичної та фармацевтичної хімії Купчанко К.П. проведено бесіду «Про важливість толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».

На початку зустрічі зі студентами 3 групи І курсу спец. «Фармація» викл. Купчанко К.П. розповіла про історію започаткування ВООЗ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, символом якого є червона стрічка. Попри активні заходи медиків, швидкість поширення епідемії СНІДу залишається великою. Наголосивши про швидке поширення епідемії СНІДу, викладач Купчанко К.П. навела статистику захворюваності в Україні.

У цей день в світі говорять не тільки про шляхи і загрози ВІЛ-інфекції, але й про толерантність до хворих зі СНІД. Слід пам’ятати, що носії ВІЛ - просто люди, які прагнуть жити. Тому особистий внесок кожного – здоровий спосіб життя та милосердя до тих, хто вже захворів на цю недугу.