В БДМУ пройшла Спартакіада медичного факультету№3

Впродовж 18-19 березня 2017 року у спортивному комплексі БДМУ відбулася Спартакіада медичного факультету №3.

Вже доброю традицією нашого університету стає те, що змагання цього факультету є наймасовішими. У турнірі з волейболу брало участь 10 команд, з баскетболу – 4 команди, були також дві баскетбольні команди дівчат. У змаганнях з шахів брало участь 40 студентів, з настільного тенісу – 14.

Звичайно, найбільшу кількість вболівальників зібрали волейбольні змагання, де перемогу святкувала команда 6-го курсу, срібло дісталося команді 2 курсу. До слова, команди-фіналісти показали досить високий технічний рівень.

Не менш видовищним виявився і фінал баскетбольних перегонів, де переможцем стала команда 1 курсу, яка у запеклій боротьбі виграла у збірної другого курсу.

У змаганнях з настільного тенісу другий рік поспіль впевнену перемогу здобув студент 2 курсу Равікумар Дханушкумар.

Переможцем з шахів став студент 3 курсу Дарміш Сінгх, срібло здобув Нупур Хотсвамі (6 курс).

Загалом, не зважаючи на шквал емоцій, що вирували на спортивних майданчиках, змагання пройшли в дуже дружній атмосфері. Переможців та призерів кубками та медалями нагороджував заступник декана медичного факультету №3 О.І. Петришин та головний куратор факультету Войткевич Ю.І. Завдяки ініціативі індійської студентської спільноти, яку активно підтримав декан факультету Савка Іван Григорович,та за організаційної підтримки спортивного клубу змагання вийшли по-справжньому видовищними і цікавими. Окрема подяка за гарно організовані змагання відповідальному за спорт на факультеті- студенту 6 курсу Джітендеру Джітендеру.

Галерея зображень:
В БДМУ пройшла Спартакіада медичного факультету№3

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.