Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ відзначили день мистецтва

12 квітня напередодні відзначення Міжнародного дня мистецтва викладачами кафедри суспільних наук та українознавства (секція «Українська мова як іноземна»: доц. Цуркан М.В., ст. викл. Вилка Л.Я., викл. Каізер І.Ю., Слухенська Р.В.) та студентами ІІ курсу (59, 65 групи) медичного факультету № 3 підготовлено фотовиставку «Дивовижне мистецтво анатомії людини».

Завідувач кафедри, професор Мойсей А. А. зазначив, що сучасний лікар – високоосвічена особистість, яка детально володіє знаннями про людину як у контексті медичної царини, так і в різних видах мистецтва.

Метою заходу було ознайомлення студентів із роботами класиків доби Відродження (Мікеланджело, Леонардо Да Вінчі) і сучасних митців (Нунціо Пачі, Даміан Хьорст), що присвячені впливу анатомічної науки на світогляд митця.

Саме вивчення будови тіла людини сприяло розвитку творчих пошуків вище зазначених художників та скульпторів, оскільки такі зразки відображають правильні розміри фігури і розв’язують інтелектуальну проблему щодо пропорційного зображення людського тіла.
П'ятниця, 13 квітня 2018

Студенти БДМУ набувають досвід профілактичної роботи

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ студенти V курсу медичного факультету № 2 опановують профілактичні технології із застосуванням наочних засобів санітарної освіти.

Студенти БДМУ навчали наданню першої медичної допомоги

Студенти-активісти медичного факультету № 1 БДМУ Рибарчук Анна, Хомко Богдан та Якимюк Анна спільно з кафедрою анестезіології та реаніматології і МГО «Студентська рада Буковини» провели лекцію «Перша медична допомога» для всіх бажаючих студентів м. Чернівці у приміщенні СКТМ «Контакт».

Студенти БДМУ навчалися за програмою «Інструктор BLS»

За підтримки ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків», у рамках Всеукраїнського проекту «Медичний волонтер» було оголошено набір студентів та лікарів для навчання за програмою «Інструктор BLS».

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».