Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Упродовж 20-30 листопада 2017 року викладачі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Лілія Роман (кафедра суспільних наук та українознавства) та Мирослава Березова (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та пройшли стажування за програмою підвищення кваліфікації «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу» у м. Прага (Чеська республіка).

Стажування проводилося на базі Празького інституту підвищення кваліфікації (директор – проф. Wadim Strielkowski). Викладачі БДМУ згідно програми стажування прослухали наступні модулі навчання: «Освітні системи країн Євросоюзу та організація навчального процесу в європейських університетах», «Публікації в наукових журналах: теорія та практика», «Наукові проекти та грантова діяльність в освітніх організаціях». Крім основної частини навчання учасники стажування відвідали Карловий університет, ознайомилися з особливостями наукової, проектної та публікаційної діяльності університетів ЄС, англомовними магістерськими програмами та умовами співпраці з провідними світовими ВНЗ.

Викладач БДМУ взяв участь у роботі Конгресу патофізіологів

Упродовж 5-7 жовтня на базі Харківського національного фармацевтичного університету проходив VII Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвячений пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладач БДМУ взяла участь у німецько-українському колоквіумі

16-17 жовтня 2015 р. в Чернівцях пройшов перший спільний німецько-український колоквіум для аспірантів,