Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

У ювілейний для університету день поздоровили викладачів, співробітників і студентів БДМУ керівники вищих навчальних закладів Буковини: Степан Мельничук - ректор Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Оксана Зибарєва - проректор з науково-педагогічної роботи, гуманітарної освіти і виховання Буковинського державного фінансово-економічного університету, Сергій Кармалюк - проректор з науково-педагогічної роботи, гуманітарної освіти і виховання, Буковинського державного фінансово-економічного університету, Василь Кифяк - заступник директора з наукової, науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Юрій Королюк - заступник директора з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку зв’язків Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Світлана Пелипчук - перший проректор, Буковинського університету та Оксана Лащак - заступник ректора з виховної роботи Буковинського університету, Світлана Жуковська - директор Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступеня № 5, Микола Зегрюк - директор Ліцею №3 медичного профілю.

Буковинському державному медичному університету підпорядковані медичні коледжі – Чернівецький, Новоселицький, Вашківецький та Ковельський. Рідна Alma-mater виховує не тільки висококваліфікованого медика, а й організатора та лідера. Щиро привітали колектив та студентів БДМУ директори медичних коледжів: Олександр Кулик - Директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Микола Сащук - Директор Вашківецького медичного коледжу БДМУ, Ілля Єфтемій - Директор Новоселицького медичного коледжу БДМУ та Ігор Холейко - Директор Ковельського медичного коледжу.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.