Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 2017 року 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «БДМУ» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.

Дане стажування фахівці БДМУ пройшли за спеціальностями, відповідно «Педіатрія» – Білоус Т.М., Колоскова О.К., Марусик У.І., «Гістологія» – Ходоровська А.А., «Судова медицина» – Савка І.Г., «Терапія» – Антонів А.А., Доголіч О.І., Чимпой К.А., Оліник О.Ю., Телекі Я.М., Волошина Л.О., «Фармакологія» – Копчук Т.Г., за спеціальністю «Хірургія» – Каратєєва С.Ю., Морар І.К.

Викладачі проходили стажування за напрямками своєї спеціальності у республіканській клініці м. Каунас, відвідали університетську клініку, центр невідкладної та екстреної допомоги, центр реабілітації та симуляційний центр Литовського університету наук здоров’я.

Галерея зображень:
Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Впродовж 9-11 березня 2017 року в Палаці культури і науки у Варшаві пройшла XXVII Міжнародна виставка з питань освіти «Перспективи 2017».

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладачі БДМУ беруть участь в Конгресі асоціації пульмонологів Румунії

Впродовж 6-8 жовтня 2016 року в Румунії працюватиме 24 Конгрес національної асоціації пульмонологів. В роботі форуму беруть участь представники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» – професор Лілія Тородіко, асистенти Інга Єременчук та Ігор Сем’янів, кафедра фтизіатрії та пульмонології.