Студенти БДМУ створили живий тризуб

Кожного року у третій четвер травня відзначається День української вишиванки.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та українського народу. 19 травня чернівчани вдесяте відзначили День вишиванки. З цієї нагоди студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету взяли участь в загальноміських тематичних заходах. Окрім цього, на Театральній площі міста понад 300 студентів-медиків та викладачів організували флеш-моб, створивши «живий тризуб».

Учасники дійства в черговий раз продемонстрували патріотизм та солідарність у складний для країни час.

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День міста

У Чернівцях 4-5 жовтня відзначили 606-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто.

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Чернівцях провели урочисті заходи, участь в яких взяли колектив і студенти Буковинського державного медичного університету.