Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладач БДМУ пройшов стажування в Німеччині та Франції

Під час стажування
Упродовж 28 січня – 4 лютого доцент кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ Володимир Петринич взяв участь у стажуванні в рамках Освітньої програми для лікарів, організованої Асоціацією французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації (ASFUDS) за сприяння Світової федерації українських лікарських товариств (СФУЛТ).

Метою французько-української освітньої Програми було ознайомлення українських лікарів з кращими у світі моделями охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Німеччині та Франції.

Стажування відбувалося в Берлінському медичному університеті Шаріте (Німеччина) та на клінічних базах університетів імені Рене Декарта, імені Дені Дідро (Франція). Програма стажування передбачала відвідування медичного факультету та музею історії медицини Берлінського Шпиталю Шаріте, медичного факультету Університету імені П’єра і Марії Кюрі, відділень ургенції  шпитального центру Беклер в Кламарі та Шпиталю Біша, регіонального шпитального центру Мецу, відділення кардіології Європейського Шпиталю Помпіду.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.