Вчена рада БДМУ

Вчена рада БДМУ

22 вересня пройшло планове засідання Вченої ради БДМУ. Традиційно на початку відбулося урочисте привітання ювілярів місяця з числа професорсько-викладацького складу університету.

Про результати набору студентів на навчання у 2022-2023 навчальному році поінформував присутніх відповідальний секретар приймальної комісії доцент Володимир Ходоровський, який відзначив успішне проведення вступної кампанії. Зауважимо, що наразі оголошено додатковий набір на навчання, який завершиться 24 вересня.

 

З наступним питанням про клінічну підготовку студентів та опанування ними практичних навичок за підсумками виробничих та навчальних практик у 2021-2022 навчальному році виступив доцент Микола Антофійчук, завідувач відділу виробничої практики.

На засіданні заслухано та затверджено звіт про наукову діяльність стипендіата Кабінету Міністрів України за період одержання стипендії з жовтня 2020 року по серпень 2022 року: Ірини Попової– к.мед.н., доцентки кафедри гістології, цитології та ембріології. Звіт презентувала голова ради молодих учених доцентка Олена Тюлєнєва.

Вченою радою розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та Центральної методичної комісій.