У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані

У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані

У день шостої річниці Революції Гідності на кафедрі суспільних наук та українознавства було проведено низку заходів:

круглі столи, тематичні бесіди та вечори-реквієм зі студентами медичних факультетів № 1, 2, 3 та фармацевтичного факультету на теми: «Україна гідна свободи», «Народ мій є, Народ мій завжди буде, Ніхто не переможе мій народ!», «Україна – країна нескорених» (організатори доценти Галина Навчук, Лариса Шутак та Алла Ткач).

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко з метою утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, збереження й донесення до сучасного й майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини-громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Варто зазначити, що масові протести студентів на майдані Незалежності в листопаді 2013 році – це не перший приклад гідного й відважного виступу молоді (яка завжди була рушійною силою суспільних змін!) на захист державних інтересів.

І знову молодь, студенти, школярі вийшли на Майдан, вибираючи свою гідність. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що в нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є високі ідеали та незламний дух.

Революція Гідності кардинально змінила напрям розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Однак шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Щодня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо в Бога одного: аби вони живими й здоровими та якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин і дітей.

 

Галерея зображень: 
У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані
У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані
У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані
У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані