Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

24 березня 2016 в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже традиційно організовує подібні акції спільно з регіональним центром з ф

24 березня 2016 в спортивному комплексі БДМУ  пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже традиційно організовує подібні акції спільно з регіональним центром з ф

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається щорічно 24 березня 2016 року в усьому світі, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, працівники Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України разом з волонтерами Буковинського державного медичного університету, студентами медичного факультету №2, завітали до Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора» зі святковою програмою «Подаруй дитині радість». Дітки, які лікуються та проходять реабілітацію в закладі, з цікавістю переглянули виставу Чернівецького обласного дитячого театру ляльок «Круть і Верть». Далі клоун «Капітошка» Будинку культури творчої молоді «Автограф» провів розіграш призів та презентував нові фокуси. Дітки з радістю прийняли підготовлені волонтерами кольорові подарунки з іграшками та солодощами, даруючи всім посмішки та гарний настрій.