Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Екологічна ініціатива студентів коледжу БДМУ успішно стартувала

Студенти Коледжу Буковинського державного медичного університету стали ініціаторами екологічної акції «Батарейки, здавайтеся».

За ініціативи студентів коледжу Буковинського державного медичного університету  (голова Студентської ради коледжу БДМУ – Тетяна Бойцуняк) за підтримки ректора, професора Тараса Бойчука, проректора з науково-педагогічної роботи та виховання, доцента Ніни Зорій, заступника директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцента Оксани Петринич у БДМУ започатковано екологічну акцію, спрямовану на посилення відповідального і дбайливого ставлення студентів до навколишнього середовища.

Опитування

Як відомо, одна пальчикова батарейка забруднює 20 м2 землі або 400 л води важкими металами. Провівши опитування у соціальній мережі серед студентів коледжу БДМУ, результати виявились невтішними: з 66 опитаних студентів на запитання «Що Ви робите з використаними батарейками?» – 54 студенти відповіли: «Я викидаю їх у смітник» і лише 12 – «Я відношу їх до пункту збору». У повторному опитуванні, після надання інформації щодо негативного впливу батарейок на екологію, на запитання «Якщо у навчальному корпусі буде місце збору батарейок, чи скористаєшся ти цим?» – позитивно відповіли 47 з 51 опитаних студентів.

#БатарейкиЗдавайтесяБДМУ

У березні у приміщенні адміністративного корпусу БДМУ встановлено спеціальний контейнер для збору батарейок та агітаційний постер, а також започатковано флешмоб #БатарейкиЗдавайтесяБДМУ серед студентів та співробітників БДМУ. Щоб взяти участь у флешмобі необхідно взяти використані батарейки та прийти з ними до адміністративного корпусу БДМУ, зробити фото з батарейками біля контейнера для збору батарейок та агітаційного плаката, викинути батарейки у контейнер, завантажити це фото у соціальній мережі та передати естафету 5 друзям.

Приєднуйтесь і Ви до екологічної ініціативи!

Відоепортаж ТРК "Буковина" про екологічну акцію студентів коледжу БДМУ

Галерея зображень:
Екологічна ініціатива студентів коледжу БДМУ успішно стартувала

«Ні палінню – ми здорове покоління»

З  метою профілактичної роботи серед учнів молодших класів Чернівецької спеціалі

З  метою профілактичної роботи серед учнів молодших класів Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня № 9 студенти 2 курсу 6 групи медичного факультету №1

День довкілля

Вже доброю традицією кафедри хірургічної та дитячої стоматології стало відзначення Дня довкілля.