Викладач БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Нідерландах

Упродовж 19-23 квітня 2017 року у м. Амстердам (Королівство Нідерландів) відбувся International Liver Congress, який був проведений Європейською асоціацією з вивчення печінки (EASL) та зібрав близько 10 тисяч фахівців із більшості країн світу.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на зазначеному науковому форумі представляв доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Василь Присяжнюк зі стендовою доповіддю: “Асоціація A313G поліморфізму гена GSTP1 з біохімічними маркерами ушкодження печінки, про- і протизапальними цитокінами у пацієнтів із неалкогольною жировою хворобою печінки”.

В рамках Конгресу детально обговорені сучасні погляди на діагностику та лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, холестатичних та аутоімунних захворювань печінки, алкогольної хвороби печінки, цирозу печінки та його ускладнень, пухлин печінки та захворювань печінки асоційованих із вірусами гепатитів.

Також, під час Конгресу проведені різноманітні майстер класи, серед яких: методи скринінгу неалкогольної жирової хвороби печінки, роль еластографії у діагностиці хронічних дифузних захворювань печінки, інвазивні методи лікування хворих із портальною гіпертензією, тощо.

Галерея зображень:
Викладач БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Нідерландах

Викладач БДМУ взяв участь у роботі Конгресу патофізіологів

Упродовж 5-7 жовтня на базі Харківського національного фармацевтичного університету проходив VII Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвячений пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),