Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В Чернівцях відзначають День незалежності України

Представники БДМУ відзначили День незалежності УкраїниПредставники БДМУ відзначи

24 серпня вся Україна відзначає 27-річницю Незалежності. Урочистості з цієї нагоди відбулися на Центральній площі міста. Відбулося покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, спільна молитва за Україну.

Під час заходу всі учасники вшанували пам'ять захисників-буковинців, котрі загинули на Сході України.

Від БДМУ участь в заходах взяли представники ректорату, деканатів, кафедр та Студентської ради.

Галерея зображень:
В Чернівцях відзначають День незалежності України

24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України!

Відбулися урочисті збори до Дня Конституції України

З нагоди відзначення Дня Конституції України у залі Чернівецької обласної філармонії відбулися урочисті збори.

Відбулися урочисті збори з нагоди 70-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету.

Відбулися урочистості з нагоди 75-річчя утворення Чернівецької області

З нагоди 75-річчя утворення Чернівецької області 7 серпня у місті були проведені урочисті заходи. Участь в урочистостостях в Обласному академічному українському музчино-драматичному театрі ім. О. Кобилянської взяла проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ Ніна Зорій.