Студенти-медики провели для військових концерт

З нагоди Дня Конституції України студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» разом з викладачами БДМУ провели концерт для військових прикордонної комендатури «Садгора» Чернівецького прикордонного загону.

Студенти-медики Юлія Білоока, Яна Таранюк, Олена Клим, Оксана Небеснюк, Вікторія Хухлей та Яна Чебан підготували пісенні номери для військовослужбовців. Ведучою концерту була Леся Зюбак-Романчук. Під час зустрічі також лунала легендарна пісня Володимира Івасюка «Червона рута».

Нагадаємо, що співробітники і студенти університету проводять серію навчань військових з надання першої долікарської допомоги в умовах бойових дій.

Патріотичний благоустрій

З ініціативи студентів гуртожитків № 2 і 3 та за підтримки комендантів гуртожитків 30 вересня була проведена акція, що отримала назву «Патріотичний благоустрій». Студенти пофарбували металеву огорожу, лавки та перила в гуртожитках у жовто-блакитний колір.

Студенти БДМУ організували свято для дітей спеціалізованої дошкільної установи №31

На кафедрі медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки стало доброю традицією підтримувати щорічну благодійну акцію, яка відбувається напередодні Святого Миколая. 17 грудня 2012 року співробітники кафедри та студенти І курсу стоматологічного факультету, у рамках організованої акції, відвідали спеціалізований дошкільний навчальний заклад №31 по вул. Руданського, для дітей з вадами розвитку. Попередньо закуплені фрукти, солодощі та іграшки, були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри та дарували своє тепло, увагу, ласкy.

Студенти БДМУ плели обереги для військових

31 березня студенти медичного факультету № 1 разом з іміджевою групою Буковинського державного медичного університету провели благодійний майстер-клас із плетіння оберегів для військових, які перебувають у зоні АТО.