В БДМУ пройшов День відкритих дверей

В БДМУ пройшов День відкритих дверей
25 лютого у Палаці «Академічний» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 160 абітурієнтів та їх батьків з різних областей України.
 
Захід розпочато з хвилини мовчання за Героями, які віддали своє життя за мир і незалежність України.
 
Усі присутні мали змогу переглянути відеофільм «Буковинському державному медичному університету – 70 років», ознайомившись зі славною історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку медичного університету Буковини.
 
З вітальним словом від ректорату до майбутніх студентів, їх батьків та всіх присутніх звернувся доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про основні досягнення БДМУ та перспективи, що відкриваються перед студентами навчального закладу.
 
Про умови та правила прийому до університету у 2018 році, систему визначення результатів абітурієнта, про напрями та спеціальності, за якими проводиться підготовка у навчальному закладі розповів доцент Володимир Ходоровський, відповідальний секретар приймальної комісії.
 
Для кращої адаптації та підготовки абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році та навчання у БДМУ впроваджено ІТ-технології, підготовчі курси для громадян України, створені та активно функціонують сайти “Інформаційний центр абітурієнта БДМУ” та “Центр підготовки абітурієнта БДМУ”. Про діяльність сайтів та багато іншої корисної для вступників інформації розповів професор Роман Булик, відповідальний за профорієнтаційну роботу.
 
З факультетами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка в університеті ознайомили присутніх доцент Микола Гінгуляк, заступник декана медичного факультету №1, доцент Сергій Сажин, представник деканату медичного факультету №4, професор В’ячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету, доцент Петро Присяжнюк, декан фармацев­тичного факультету. Про навчання студентів за спеціальностями «Сестринська справа» та «Фармація» у коледжі БДМУ, де проводиться набір на базі 9 класів розповіла директор коледжу доцент Тамара Грачова. Багатогранне життя студентів у стінах університету окреслила  Оксана Вакарюк, заступник Голови студентської ради БДМУ, студентка 5 курсу медичного факультету №1.
 
Ведучим «Дня відкритих дверей» був Богдан Петрюк студент VІ курсу медичного факультету №2. У теплій та дружній атмосфері для абітурієнтів, їх батьків та гостей дарували музичні номери учасники мистецьких студій Палацу «Академічний»: Яна Сиротюк, студентка медичного факультету №2, переможниця Всеукраїнських пісенних конкурсів; Анастасія Гоян, студентка медичного факультету №1 та Геннадій Петраченков, студент медичного факультету №2, переможці Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів; Юрій Сидоряк, студент медичного факультету №2; Дмитро Ганкевич, клінічний ординатор кафедри хірургічної стоматології; Олена Клим, студентка медичного факультету №1, переможниця Всеукраїнських пісенних конкурсів.
 
На завершення усі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання щодо вступу до БДМУ у 2018 році, здійснити екскурсію в історико-медичний музей, відвідати кафедри університету.
 
Загалом проведений захід викликав неабияку зацікавленість у молоді, стимулював їх бажання отримати більше інформації про графік роботи підготовчих курсів БДМУ, проведення вебінарів для абітурієнтів, особливості рейтингування електронних заяв, вагові коефіцієнти конкурсних предметів тощо.
 
День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та медичних коледжів поповнять ряди студентства у нашому славному медичному закладі.