У БДМУ розпочалася олімпіада з медичної біології

23 квітня на базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» серед студентів вищих медичних (фармацевтичного) та класичних університетів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Участь в олімпіаді беруть 33 учасники вищих навчальних закладів України. Від імені багатотисячного студентства та професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету щиро вітаємо студентську громадськість вищих медичних (фармацевтичного) та класичних університетів України з проведенням ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» на теренах Буковинського краю.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

На базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету 3 жовтня завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

Система дистанційного навчання БДМУ в десятці лідерів рейтингу “Рамблер ТОП 100”

За останніми статистичними даними віртуальне навчальне середовище “moodle.bsmu.edu.ua” Буковинського державного медичного університету займає провідні позиції серед лідерів міжнародного рейтингу “Рамблер ТОП 100” за рівнем активності його відвідувачів.
Освітній веб-ресурс університету був запущений порівняно нещодавно на базі платформи LMS “MOODLE” у жовтні 2010 року шляхом створення серверу дистанційного навчання (СДН).

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.

Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент 4 курсу медичного факультету №1 Буковинський державний медичний університет Андрій Сидорчук взяв участь у ХІІІ зимовій школі Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології