У БДМУ розпочалася олімпіада з медичної біології

23 квітня на базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» серед студентів вищих медичних (фармацевтичного) та класичних університетів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Участь в олімпіаді беруть 33 учасники вищих навчальних закладів України. Від імені багатотисячного студентства та професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету щиро вітаємо студентську громадськість вищих медичних (фармацевтичного) та класичних університетів України з проведенням ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» на теренах Буковинського краю.