Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Вшанувати пам’ять колишнього студента університету (тоді Чернівецького медичного інституту) прийшли професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, проректори, декани, головні куратори факультетів, студенти вишу.

Також відбулися урочистості в меморіальному музеї Івасюка в Чернівцях. У 65 день народження Володимира Івасюка та напередодні святкування 200-ліття Тараса Шевченка відкрили виставку “Шевченкіана”. Присутні мали змогу насолодитися колекцією буковинського екслібриста Ореста Криворучка. На виставці представлені і різного роду пам’ятки про Івасюка, щоправда більше експонатів все таки пов’язані з українським Кобзарем. Окрім екслібрисів на виставці представлені різного роду світлини та листівки з Шевченком, його пам’ятниками не лише в Україні, а й за кордоном, багато цікавих книг.

На відкритті виставки від Буковинського державного медичного університету були присутні доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, головні куратори факультетів, представники палацу “Академічний”, студенти.