В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Вшанувати пам’ять колишнього студента університету (тоді Чернівецького медичного інституту) прийшли професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, проректори, декани, головні куратори факультетів, студенти вишу.

Також відбулися урочистості в меморіальному музеї Івасюка в Чернівцях. У 65 день народження Володимира Івасюка та напередодні святкування 200-ліття Тараса Шевченка відкрили виставку “Шевченкіана”. Присутні мали змогу насолодитися колекцією буковинського екслібриста Ореста Криворучка. На виставці представлені і різного роду пам’ятки про Івасюка, щоправда більше експонатів все таки пов’язані з українським Кобзарем. Окрім екслібрисів на виставці представлені різного роду світлини та листівки з Шевченком, його пам’ятниками не лише в Україні, а й за кордоном, багато цікавих книг.

На відкритті виставки від Буковинського державного медичного університету були присутні доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, головні куратори факультетів, представники палацу “Академічний”, студенти.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

«Велич і сила Софії Окуневської»

У Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка 12 травня відбувся вечір-портрет «Велич і сила Софії Окуневської» з нагоди 150-річчя від дня народження видатної жінки-медика.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.