Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти привітали діток з Днем святого Миколая

18 грудня 2015 року куратори медичного факультету №4 Ризничук М.О., Ластівка І.В., Швигар М.Г. разом зі студентами факультету (2-4 групи 4 курсу), студентами 6 курсу 19 та 24 групи, студентами 7 групи стоматологічного факультету та 5 курсу 17 групи за підтримки головного куратора медичного факультету №4 Семененко Світлани Богданівни організували концерт до Дня святого Миколая. Куратори запросили студентів училища мистецтв імені Сидора Воробкевича, які дали святковий концерт для дітей, що лікуються у стаціонарних відділеннях ОДКЛ (пр. Незалежності, 98). Для дітей було організовано безліч цікавих конкурсів та розваг. Також від студентів-медиків кожна дитина отримала гарний подарунок.