Студенти привітали діток з Днем святого Миколая

18 грудня 2015 року куратори медичного факультету №4 Ризничук М.О., Ластівка І.В., Швигар М.Г. разом зі студентами факультету (2-4 групи 4 курсу), студентами 6 курсу 19 та 24 групи, студентами 7 групи стоматологічного факультету та 5 курсу 17 групи за підтримки головного куратора медичного факультету №4 Семененко Світлани Богданівни організували концерт до Дня святого Миколая. Куратори запросили студентів училища мистецтв імені Сидора Воробкевича, які дали святковий концерт для дітей, що лікуються у стаціонарних відділеннях ОДКЛ (пр. Незалежності, 98). Для дітей було організовано безліч цікавих конкурсів та розваг. Також від студентів-медиків кожна дитина отримала гарний подарунок.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

До Дня козацтва студенти-стоматологи прослухали міні-лекцію

До дня українського козацтва 19 жовтня 2015р. на кафедрі суспільних наук та українознавства відбулася міні-лекція