Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Команда БДМУ побувала на установчих зборах HighLight Community

Команда БДМУ побувала на установчих зборах HighLight Community

12 вересня у Києві проводились установчі збори HighLight Community, ініційовані «Асоціацією студентів стоматологів України», за підтримки фірми «Лігея», компанії «Micerium SpA». Ця зустріч ознаменувала початок щорічного турніру з естетичної реставраційної стоматології, фінал якого відбудеться у листопаді цього року.

Під час зборів було представлено команди вузів, зокрема і команду Буковинського державного медичного університету (студенти стоматологічного факультету, а також лікарі-інтерни: Житар Ольга, Жабюк Тетяна, Козмуляк Тетяна, Карпюк Ольга, Коба Ольга, Агафонова Олександра, Марусяк Юрій, Юсипчук Богдан, Абрамчук Іванна, Буряк Іван, Пальчікова Яна (тютор). Команди отримали базовий набір матеріалу ENAMEL PLUS HRI, а також спеціальні аксесуари для роботи з ним наступні 2 місяці. Кожна команда отримала завдання, які має виконати та зафіксувати у фото- та відеозвітах. Окремої уваги заслуговує лекторій - найактуальніші проблеми, основні етапи - все це лунало під час виступів лекторів - Віталія Богачука (м.Вінниця), Юрія Гундяка (м.Яремче), Олександра Фецича (м.Львів), Вадима Загороднього (м.Хмельницький). У подальшому студенти проведуть на базі НЛЦ «Університетьска клініка» 7 занять, на яких будуть здійснюватимуть реставрації на моделях. У листопаді 2015 року, після відбору, кращий з учасників візьме участь у фіналі турніру по реставраційній стоматології HighLight Community

Більше новин БДМУ: 

Студенти і викладачі БДМУ взяли участь у заходах до Дня пам’яті Чорнобиля

24 квітня чернівчани вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській трагедії.

Студенти БДМУ відвідали музей Ю. Федьковича

Буковинський Соловій”… Так називають Юрія Федьковича, видатного поета, прозаїка, талановитого послідовника й однодумця великого Кобзаря. Цьогоріч ми відзначаємо 180-річчя від дня народження письменника. 
 

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

 

 26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.