У Школі молодого викладача обговорили особливості та методологію проблемно-орієнтованого навчання на віртуальних пацієнтах

1 березня 2017 року асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білик Г.А провела майстер-клас із проблемно-орієнтованого навчання.

Під час майстер-класу кожен викладач – слухач Школи молодого викладача БДМУ – ознайомився з принципами проведення практичних занять за цією методологією та мав можливість спробувати себе в якості тьютора при розборі кейсу зі студентами 6 курсу спеціальності «Педіатрія».

До слова, 1 лютого 2017 року слухачі Школи молодого викладача БДМУ мали можливість прослухати лекцію щодо особливостей концепції занять, методології та принципів практично-орієнтованого навчання (PBL – Problem Based Learning) студентів, з якою виступила доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білоус Т.М.

Розглянуто як види, перспективні та проблемні питання цієї методики, ролі викладачів і студентів при проблемно-орієнтованому навчанні, так і перші результати навчання студентів на віртуальних пацієнтах у рамках грантового проекту ЕРАЗМУС+ ТАМЕ (Тraining against medical error).

Галерея зображень:

Відбувся випуск Школи молодого викладача 2015

У рамках «Школи молодого викладача» впродовж 2014-2015 н.р. магістри, аспіранти і молоді викладачі БДМУ

Відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача

Школа молодого викладача БДМУ

Згідно плану роботи Школи молодого викладача БДМУ 7 квітня на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” зі студентами 3 групи 5 курсу медичного факультету №1, на якому були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та виховання і керівник Школи молодого викладача – Ніна Зорій та мо

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.