Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Електронний журнал БДМУ – лауреат національного конкурсу

«Електронний журнал успішності» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» став Лауреатом національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс», який проводився в рамках Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». Журі конкурсу високо оцінило потужний арсенал інструментів оперативного моніторингу успішності веб-програми, а також можливості надання доступу студентам та викладачам університету до результатів поточного та підсумкового контролю в онлайн-режимі. Буковинський державний медичний університет є першим серед вищих медичних навчальних закладів України, який впровадив подібну технологію в освітній процес. Основною метою впровадження є забезпечення прозорості навчального процесу в університеті. Від імені ректорату щиро вітаємо співробітників та студентів університету із високою нагородою!