Електронний журнал БДМУ – лауреат національного конкурсу

«Електронний журнал успішності» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» став Лауреатом національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс», який проводився в рамках Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». Журі конкурсу високо оцінило потужний арсенал інструментів оперативного моніторингу успішності веб-програми, а також можливості надання доступу студентам та викладачам університету до результатів поточного та підсумкового контролю в онлайн-режимі. Буковинський державний медичний університет є першим серед вищих медичних навчальних закладів України, який впровадив подібну технологію в освітній процес. Основною метою впровадження є забезпечення прозорості навчального процесу в університеті. Від імені ректорату щиро вітаємо співробітників та студентів університету із високою нагородою!

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

БДМУ нагороджено дипломом І ступеня за якість освіти

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»