Відбулися урочистості з нагоди 75-річчя утворення Чернівецької області

З нагоди 75-річчя утворення Чернівецької області 7 серпня у місті були проведені урочисті заходи. Участь в урочистостостях в Обласному академічному українському музчино-драматичному театрі ім. О. Кобилянської взяла проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ Ніна Зорій.

З нагоди ювілейної річниці святкування області було зачитано привітання для буковинців від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана. До участі в урочистих зборах з нагоди 75-ї річниці утворення Чернівецької області долучилися й представники Генерального консульства Румунії. На заході була присутня Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован.

Візит делегації з Республіки Молдова

Деоегація зМолдови
З нагоди 70-ліття Буковинського державного медичного університету його відвідала делегація Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова)

Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія випускникам 2014 року вищих медичних та фармацевтичних закладів

Дорогі випускники медичних та фармацевтичних вишів!

Від щирого серця вітаю Вас із завершенням навчання у медичних та фармацевтичних вишах. Для Вас – це перший крок до права з честю носити білий халат, дарувати милосердя і здоров’я хворим.

Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія з нагоди Дня знань

Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій

Шановні першокурсники, викладачі та студенти вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України! Щиросердечно вітаю вас Днем Знань. Цей день об’єднує усю нашу країну, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє.