БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Упродовж трьох тижнів у Буковинському державному медичному університеті триває гуманітарна акція для підтримки Збройних Сил України. Кожен працівник університету, за бажанням, мав змогу перерахувати на потреби Української армії одноденний заробіток. На даний час уже понад 72 тисячі гривень перераховані на рахунки Міністерства оборони України в якості благодійних внесків на матеріально-технічне та медичне забезпечення. Наразі акція триває.

Буковинський державний медичний університет також закликає усіх небайдужих громадян долучитися до акції “Підтримай Українську армію”, а саме переказати кошти зателефонувавши або надіславши SMS-повідомлення на єдиний мобільний номер “565”.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.

День відкритих дверей БДМУ

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.