Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ проходить конференція, присвячена проблемам ендокринних та неврологічних захворювань

У БДМУ проходить конференція, присвячена проблемам ендокринних та неврологічних

У Буковинському державному медичному університеті 13 вересня розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринні та неврологічні захворювання: проблеми коморбідності»

(відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 р.). Науковий форум триватиме два дні та включає чотири пленарні засідання й постерну сесію.

З вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Іващук О.І., віце-президент НАМН України, директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», Президент Української асоціації клінічних ендокринологів, академік НАМН України Тронько М.Д., начальник відділу медичної допомоги матерям і дітям управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Павлюк В.О. Під час конференції обговорювалися актуальні проблеми сучасної ендокринології та неврології. Результати наукових доробок, які доповідались на пленарному засіданні, викликали велику кількість запитань та обговорення.

У роботі наукового форуму взяли участь знані вчені провідних вищих навчальних закладів та установ України й закордону, зокрема: Білоруського державного медичного університету (м. Мінськ), Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Вінницького національного медичного університету, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського, Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», Івано-Франківського національного медичного університету. Загалом у конфренції взяли участь понад 300 учасників з числа викладачів БДМУ, представників практичної охорони здоров'я.

Галерея зображень:

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.

14 листопада – всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

На сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети. За даними експертів ВООЗ, до 2030 року очікується збільшення кількості хворих у 1,5 раза. В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі. Кількість пацієнтів з діабетом ще у 2006 році подолала мільйонну позначку, а вже на початку 2013 року число зареєстрованих хворих досягло 1,3 млн. осіб. В Чернівецькій області на обліку перебуває понад 30 тис. хворих на цукровий діабет.