Студенти БДМУ провели акцію з нагоди Дня дитини

Студенти БДМУ провели акцію з нагоди Дня дитини
Студенти-медики з нагоди Всесвітнього дня дитини провели акцію для малюків міста «БДМУ разом з дітками!». Під час акції майбутні медики розповідали діткам про їхні права в сім’ї, школі, садочку, вели цікаві діалоги з ними та їхніми батьками.
 
 
 
Особливо неочікуваною приємністю для малюків стали подарунки, бо уважні і відповідальні майбутні лікарі знають,що головне для найменших – це увага, турбота і любов. Вони ощасливили дітей, подарувавши частинку свого тепла, бо яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й постійну підтримку.
 
Організатор акції – асистент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Штефанюк Віталія, яка зауважує, що метою акції – є привернення уваги до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
 
Наразі питання захисту дітей постає досить гостро. Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки серйозних суспільних проблем: криза сім'ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо. Важливо відмітити, що абсолютно здоровими народжуються менше третини дітей. Кожна сьома дитина виховується в неповній сім'ї. У соціально-несприятливих умовах, не отримуючи необхідного виховання і освіти, проживають 6 млн підлітків.
 
Прикро бачити, що соціальна ізоляція, у якій ростуть вихованці дитячих будинків та інтернатів, призводить до того, що у доросле життя вони входять зовсім непідготовленими. Благополучно адаптуватися до життя в суспільстві вдається лише кожному десятому вихідцю з дитячого будинку або інтернату.
Галерея зображень: 
Студенти БДМУ провели акцію з нагоди Дня дитини