Навчали наданню першої допомоги в умовах бойових дій

Навчали наданню першої допомоги в умовах бойових дій

Напередодні Дня прикордонника на базі прикордонної комендатури «Садгора» викладачі та студенти БДМУ

провели навчання та тренінги з надання першої долікарської допомоги в умовах бойових дій.

Солдати були поділені на три навчальні групи для максимального опанування практичних навичок, необхідних у надзвичайних ситуаціях.

Доцент Ковальчук П.Є. ознайомив військових з основними клінічними проявами закритих, відкритих та вогнепальних пошкоджень. Розказав алгоритми та принципи надання першої медичної допомоги при даних пораненнях. Ознайомив з табельним оснащенням для медичної допомоги на полі бою.

Доцент Хомко О.Й. провів практичні заняття з десмургії, транспортної іммобілізації, зупинки кровотеч та правил накладання джгута, а з доцентом Кокалко М.М. солдати освоювали навички серцево-легеневої реанімації. У проведенні практичних тренінгів викладачам допомагали студенти-гуртківці медичного факультету №1 Хомко Б., Рибарчук А., Яким’юк А., Тимочко Ю.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

 благодійна акція “Серце до серця”

 
24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.