Навчали наданню першої допомоги в умовах бойових дій

Напередодні Дня прикордонника на базі прикордонної комендатури «Садгора» викладачі та студенти БДМУ

провели навчання та тренінги з надання першої долікарської допомоги в умовах бойових дій.

Солдати були поділені на три навчальні групи для максимального опанування практичних навичок, необхідних у надзвичайних ситуаціях.

Доцент Ковальчук П.Є. ознайомив військових з основними клінічними проявами закритих, відкритих та вогнепальних пошкоджень. Розказав алгоритми та принципи надання першої медичної допомоги при даних пораненнях. Ознайомив з табельним оснащенням для медичної допомоги на полі бою.

Доцент Хомко О.Й. провів практичні заняття з десмургії, транспортної іммобілізації, зупинки кровотеч та правил накладання джгута, а з доцентом Кокалко М.М. солдати освоювали навички серцево-легеневої реанімації. У проведенні практичних тренінгів викладачам допомагали студенти-гуртківці медичного факультету №1 Хомко Б., Рибарчук А., Яким’юк А., Тимочко Ю.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.