Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Співробітники БДМУ пройшли стажування в Литовській республіці

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата доц. Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова, у рамках співпраці «Україна-Литва під егідою НАТО», пройшли стажування в Литовській республіці.

Співробітники БДМУ в лютому 2017 року під час візиту в неврологічну клініку м. Каунаса, під керівництвом професора Антанаса Вайткуса ознайомились з роботою кабінету транзиторної ішемічної атаки, відділенням реанімації судинної неврології, взяли участь в обговоренні патофізіологічних механізмів виникнення неврологічних захворювань. Також відвідали в м. Каунас центр невідкладної та екстренної допомоги університетської клініки, в якій побачили роботу приймального відділення та відділення неврологічної реабілітації.

Слухачі мали змогу відвідати  республіканську клініку Каунас, зокрема відділення неврологічної реабілітації; кінезі-терапії та фізіотерапевтичне відділення.

Заступник директора клініки Джоана Дамбраускіне прочитала присутнім лекцію-доповідь «Неврологічна реабілітація. Досвід роботи, досягнення».

Під час відвідин відбулася зустріч з головою європейської ради медичних сестер, доктором медсестринства, професором, завідувачем кафедри медсестринства Литовського університету наук здоров’я Аурелією Блазевісіене, яка ознайомила присутніх з навчально-педагогічних процесом при підготовці медичних сестер та їх працевлаштуванням.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ пройшли стажування в Литовській республіці

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції в Гродно

29-30 жовтня 2015р  у місті Гродно відбулася міжнародна науково-практична конференція «ВІЛ-асоційований туберкульоз: епідеміологічні, клінічні та соціальні аспекти», на якій зібралися фахівці з Білорусії, Польщі, України, Нідерландів, Росії та Вірменії.

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

27-30 травня у місті Братислава (Словацька Республіка) відбулась 50 травнева судово-медична конференція з міжнародною участю