Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ обговорили питання діагностики та лікування хвороби Паркінсона

Під час заходу

З нагоди дня боротьби з хворобою Паркінсона, який щорічно медичною світовою спільнотою відзначається 11 квітня, кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка провела засідання з лікарями спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина» (керівник к.мед.н., доцент Яремчук О.Б.) на тему «Сучасні підходи до діагностики та лікування хвороби Паркінсона».

Особливу увагу було приділено питанням ранньої діагностики хвороби Паркінсона, диференційній діагностиці, основним принципам лікування. Доцентом Яремчук О.Б. прочитана лекція та проведений майстер-клас по діагностиці хвороби Паркінсона. Наведені клінічні випадки, продемонстровано приклади діагностики різних захворювань, що супроводжуються синдромом паркінсонізму.

Наголошено на необхідності диференціального підходу до лікування різних видів тремору. Присутніх ознайомлено з сучасними освітніми можливостями, зокрема, сайтом Міжнародного товариства з проблем паркінсонізму та рухових розладів (MDS). Було ініційовано дискусію про проблеми та перспективні плани надання допомоги хворим з паркінсонізмом в Україні та світі. В дискусії взяли участь всі присутні.

Середа, 11 квітня 2018

Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

23 лютого 2017 року відбулося засідання Вченої ради університету. Засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів про присудження наукових ступенів доктора та кандидата медичних наук та патентів на винаходи науковцям вишу.

Відбулося засідання Вченої ради університету

22 грудня 2015 року у БДМУ відбулося засідання Вченої ради, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів і грамот співробітникам.

Присутні заслухали звіт ректора Тараса Бойчука про роботу університету у 2015 році.

Відбулося засідання обласного осередку травматологів Чернівецької області

27 березня на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська клініка» відбулося чергове засідання обласного осередку травматологів Чернівецької області, присвячене актуальним питанням травматології та ортопедії.

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.