Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Зустріч з членами наукового товариства «Юннат»

У рамках співпраці між Міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради та Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет» на кафедрі психології та соціології було організовано зустріч з членами наукового товариства «Юннат».

До даного товариства входять учні ліцеїв, гімназій та шкіл м. Чернівці. В.о. завідувача кафедри, проф. Алла Борисюк провела психологічний тренінг особистісного розвитку, під час якого учні ознайомились з основами саморегуляції поведінки, вчилися дослухатися до своїх потреб, краще пізнавати себе та оточуючих.

Також школярів було ознайомлено з умовами вступу до БДМУ, здобутками та кадровим потенціалом, особливостями дозвілля та студентського життя.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл он-лайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. 18 червня чергова он-лайн-лекція на тему: «Центральний контроль термогенезу бурої жирової тканини» (Central control of brown fat thermogenesis).