Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника

15 вересня у вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

На початку всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання воїнів, які поклали своє життя заради мирного майбутнього.

Студентів, викладачів, представників практичної фармації, гостей свята привітав професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ніверситету.

До вітання долучилися гості Інга Маковецька, Перший заступник голови Чернівецької обласної ради; Любов Крикливець, заступник начальника управління – начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи та охорони здоров’я дітей і матерів управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА; Галина Бовкун, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради; Гельфан Акжигітов, начальник відділу фармацевтичного супроводу діяльності аптечних закладів.

Під час урочистостей кращих викладачів та студентів фармацевтичного факультету, а також представників практичної фармації Буковини з нагоди свята було нагороджено Почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради та Буковинського державного медичного університету.

Мистецькі вітання присутнім дарували учасники студій палацу «Академічний»:

Діана Гуменюк, Інна Прадун, Євген Янчик (студенти фармацевтичного факультету), Валерія Галицька (студентка медичного факультету № 1), Генадій Петроченков (студент медичного факультету №2), Ольга Сливка (студентка коледжу БДМУ), Богдан Березуцький (студент медичного факультету №4) та Яна Таранюк (студентка медичного факультету №1). Також глядачі мали змогу переглянути театральну постановку «Вечорниці» народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» (хормейстер Тетяна Дяченко, балетмейстер Олександр Кінащук, постановка Валентини Головко).

На завершення всіх присутніх привітав доцент Петро Присяжнюк, декан фармацевтичного факультету, який щиро подякував усім присутнім за свято, подякував гостям за виявлену увагу до факультету. Також Петро Васильович висловив вдячність представникам практичної фармації, які завжди йдуть назустріч університету, приймаючи студентів для проходження базової практичної підготовки, інтернатури.

Від імені ректорату щиро вітаємо представників фармацевтичної галузі зі святом, бажаємо успіхів та нових досягнень на професійній ниві.

Галерея зображень:
В БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника

"Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії"

Кафедра травматології, ортопедії та нейрохірургії 9 жовтня ровела круглий стіл зі студентами 5 курсу медичного факультету №2 на тему «Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії від 1944 року до наших днів», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди Посвяти першокурсників у студенти.

Посвята першокурсників БДМУ у студенти

Сьогодні у палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Буковинського державного медичного університету та початку нового навчального року. З цією визначною подією усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який у своєму виступі зазначив, що цьогоріч план державного замовлення університетом виконано повністю, у тому числі цільовий набір сільської молоді.

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.