Проведено круглий стіл "Мріючи про майбутнє, вшановуй минуле"

Проведено круглий стіл "Мріючи про майбутнє, вшановуй минуле"

«Збережемо нашу історичну батьківщину»

Під таким девізом, починаючи з 1984 року 18 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам'яток та історичних місць (International Day for Monuments and Sites). На підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’ятників історії та культури було ухвалено відзначати і в Україні відповідне свято.

Українська історико-культурна спадщина величезна, і формувалась вона протягом багатьох століть. На території України збереглись сліди декількох культурно-історичних епох. Кожна епоха залишає якусь пам’ятку, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, що, можливо, докорінно змінила життя держави, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни.

На кафедрі суспільних наук та українознавства, відзначаючи цю дату, було проведено круглий стіл на тему "Мріючи про майбутнє, вшановуй минуле", в якому взяли участь провідні викладачі кафедри та члени студентського наукового гуртка. До всіх присутніх звернувся завідувач кафедри, докт.істор.наук Мойсей А.А. зі зверненням вшановувати те, що наші пращури передали нам у спадок, берегти усі прояви історичного минулого.