Студенти БДМУ привітали лікарів-психіатрів з професійним святом

Починаючи з 1992 р., з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я,за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, 10 жовтня щорічно проводиться Всесвітній День психічного здоров’я.

Здоров’я населення складається з психічного, фізичного та соціального благополуччя. Психічне здоров'я – це певний резерв сил людини, завдяки якому вона може подолати стреси або утруднення, які виникають у виняткових обставинах.

У переддень Всесвітнього Дня психічного здоров’я 2015р. студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» медичного факультету №4 разом з головним куратором доцентом Світланою Семененко привітали з професійним святом співробітників Чернівецької обласної психіатричної лікарні. Із захоплюючою концертною програмою перед присутніми виступили студенти 1-го курсу, спеціальність «педіатрія»: Олександр Перейма, Василь Томюк, Катерина Тимофійчук, Марина Настюк та 2-го курсу - Зоряна Бацекало. Під час виступу лунали пісні, вірші, розігрувались сценки із професійного життя лікарів-психіатрів.

Зустріч пройшла у теплій, дружній обстановці.

Студентка БДМУ посіла призове місце в мистецькому конкурсі

В історії кожної нації є імена, які вона свято береже в пам’яті, з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Таким для українців є Тарас Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.

Студентка коледжу БДМУ стала переможницею турніру

У листопаді у Києві проходив Чемпіонат України з боулінгу.

Студентські ради ініціювали прибирання гуртожитків

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» студентські ради СГ №2 та СГ №3 ініціювали прибирання та благоустрій прилеглої до гуртожитків площі.

Результатом роботи є охайно прибрана територія, нові лавки та клумби з кущами троянд.

Дякуємо студентам за проявлену ініціативу та адміністрації гуртожитків за підтримку.