Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

28 березня на кафедрі патоморфології Буковинського державного медичного університету відбулася бесіда зі студентами 49 групи 3-го курсу медичного факультету №3 “Історія професійної діяльності викладачів кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету за межами України”.

Бесіду проводив доцент Ігор Курченко, який розповів, що викладачі кафедри патоморфології неодноразово допомагали у підготовці кадрів для країн Азії та Африки, працюючи в університетах Замбії (професор В.С. Прокопчук), Нігерії, Танзанії, Лівії (доцент І.Ф. Курченко), Алжиру та Лаосу (доцент Е.М. Александрова). Організація кафедри патологічної анатомії в Лаосі поклала початок і організації практичної патологоанатомічної служби в цій країні. Видана навчальна література французькою мовою для лаоських та алжирських студентів.

За результатами активної наукової роботи доцент І.Ф. Курченко є членом авторитетної міжнародної “Спілки біології лейкоцита” (Society for Leukocyte Biology). Професор І.С.Давиденко у 2013 році став Дійсним членом Міжнародної Академії Патології (International Academy Pathology). Професор В.С. Прокопчук (Дійсний член Міжнародної Академії Патології з 1995 року) працював кілька років патологом у Лундському університеті (Швеція).