Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

28 березня на кафедрі патоморфології Буковинського державного медичного університету відбулася бесіда зі студентами 49 групи 3-го курсу медичного факультету №3 “Історія професійної діяльності викладачів кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету за межами України”.

Бесіду проводив доцент Ігор Курченко, який розповів, що викладачі кафедри патоморфології неодноразово допомагали у підготовці кадрів для країн Азії та Африки, працюючи в університетах Замбії (професор В.С. Прокопчук), Нігерії, Танзанії, Лівії (доцент І.Ф. Курченко), Алжиру та Лаосу (доцент Е.М. Александрова). Організація кафедри патологічної анатомії в Лаосі поклала початок і організації практичної патологоанатомічної служби в цій країні. Видана навчальна література французькою мовою для лаоських та алжирських студентів.

За результатами активної наукової роботи доцент І.Ф. Курченко є членом авторитетної міжнародної “Спілки біології лейкоцита” (Society for Leukocyte Biology). Професор І.С.Давиденко у 2013 році став Дійсним членом Міжнародної Академії Патології (International Academy Pathology). Професор В.С. Прокопчук (Дійсний член Міжнародної Академії Патології з 1995 року) працював кілька років патологом у Лундському університеті (Швеція).

Міжнародна співпраця БДМУ та Медичного університету м. Любек

23-26 вересня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали професор Карл Фрідріх Клотц, виконавчий директор анестезіологічного відділення медичної клініки Медичного університету м. Любек, анестезіолог, Бернадетте Загель, начальник відділу міжнародних зв’язків Медичного університету м. Любек та Ґюнтер Вайтс, доцент медичної клініки №1 Медичного університету м. Любек.

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.

Система дистанційного навчання БДМУ в десятці лідерів рейтингу “Рамблер ТОП 100”

За останніми статистичними даними віртуальне навчальне середовище “moodle.bsmu.edu.ua” Буковинського державного медичного університету займає провідні позиції серед лідерів міжнародного рейтингу “Рамблер ТОП 100” за рівнем активності його відвідувачів.
Освітній веб-ресурс університету був запущений порівняно нещодавно на базі платформи LMS “MOODLE” у жовтні 2010 року шляхом створення серверу дистанційного навчання (СДН).