В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

15 лютого 2017 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з фізичними вадами «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже кілька років поспіль організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.

Учасниками змагань були юні спортсмени зі спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами Чернівців та Хотина. Всього змагалися 78 учасників у двох вікових категоріях.

Вже традиційно в організації та проведенні змагань брали участь члени спортивно-оздоровчої комісії Студентської Ради та члени збірної команди університету з настільного тенісу, які допомагали на всіх етапах цього гарного заходу.

Галерея зображень:
В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

В БДМУ пройшла Обласна спартакіада медпрацівників

19 жовтня 2016 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласної Спартакіади працівників медичних установ. Змагання відновили після кількарічної перерви. У програму спартакіади входили змагання з настільного тенісу, шахів та гирьового спорту, а трохи раніше на стадіоні «Буковина» проходили змагання з з легкої атлетики».

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.