Допоможемо Збройним Силам України в Криму

Допоможемо Збройним Силам України в Криму

Шановні викладачі, співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету ректорат та Студентська рада ініціює гуманітарну акцію для підтримки Збройних Сил України в Криму.

У цей важкий для країни час потрібно єднатися та допомагати співвітчизникам, які опинилися в складній ситуації, тому просимо долучитися до даної гуманітарної акції не тільки моральною підтримкою, а й конкретними вчинками.

Пропонуємо перерахувати на реквізити Міністерства оборони України суму коштів, що відповідає одноденному заробітку. Кожен бажаючий може звернутися із заявою в бухгалтерію БДМУ (пл. Театральна, 2, ІІ поверх) щодо перерахування одноденного заробітку на рахунки Міністерства оборони України.

Передаємо текст звернення Міністерства оборони України.

До уваги громадян України

Допомога на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України

Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога потрібна різна – моральна та фінансова. Передати слова підтримки ви можете, написавши листа на електронну адресу:liniyamo [at] gmail [dot] com з приміткою “Лист підтримки”, залишивши коментар або повідомлення на наших сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/theministryofdefence.ua

https://vk.com/theministryofdefence

Увага! В подальшому кошти прохання перераховувати на реквізити Міністерства оборони України:

Одержувач: Міністерство оборони України;

Код ЄДРПОУ: 00034022;

Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;

Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки:

31254307218611 – матеріально-технічне забезпечення;

31257304218611 – медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

Міністерство оборони України