Студенти провели акцію «ВІЛ-інфекція: просто про складне»

Cтуденти медичного факультету №4 БДМУ спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології організували та провели просвітницьку акцію «ВІЛ-інфекція: просто про складне» на ринку «Червоноармійський», площах Соборній та Театральній.

Студенти-волонтери разом з головним куратором медичного факультету №4 Семененко С. Б., спілкувались з перехожими, надавали цікаву та пізнавальну інформацію про можливі шляхи інфікування ВІЛ, методи та правила профілактики зараження, основи правильної та вчасної лабораторної діагностики. Велике значення приділено формуванню толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих людей, як до повноцінних членів суспільства.

Також студенти роздавали інформаційні брошури, на яких була пізнавальна інформація, щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу, адже просвітницька робота та профілактика є основним напрямом, визначеним ВООЗ, у боротьбі з цією страшною інфекцією!

Студенти БДМУ проти СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету на чолі з куратором факультету провели соціально-просвітницьку акцію на площах міста Чернівці.

Студенти університету відвідали Центр СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за ініціативи та координації асистента кафедри мікробіології та вірусології Валентини Степанівни Джуряк проведено ознайомчу екскурсію студентів 7 групи 3 курсу медичного факультету № 1 до Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом (Центру СНІДу).

Хворі на заразні форми туберкульозу будуть примусово госпіталізовуватися за рішенням суду

туберкульоз

Заради убезпечення здорових громадян та протидії поширенню туберкульозу хворих на заразні форми цієї недуги відтепер примусово госпіталізовуватимуть за рішенням суду. Такий порядок визначено урядовим розпорядженням від 3 січня 2013 року № 3-р “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2009 р.

Школа лідера БДМУ

Здійснено набір слухачів у «Школу лідерів» Буковинського державного медичного університету. Проект «Школа лідерів» - це програма інтерактивних занять, заснована при студентській раді БДМУ, розроблена з метою розвитку якостей, навичок і умінь лідера студентського середовища.