У БДМУ відбулася міні-лекція про творчий шлях Ю. Андруховича

Нещодавно відзначив 55-ий ювілей письменник та літературний критик, брендове обличчя сучасної української літератури Юрій Андрухович.

У рамках відзначення ювілею відбулася міні-лекція викладача кафедри суспільних наук та українознавства Антоніни Аністратенко про життєвий та творчий шлях Юрія Андруховича, з яким вона познайомила студентів-іноземних громадян. Крім того, викладач разом зі студентами відвідали виставку книг відомого письменника-перформера, що відбулася у Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського. Натомість студенти-медики підготували кілька приємних несподіванок – декламували переклади віршів Юрія Андруховича англійською мовою.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

VІ Конгрес неонатологів України

VІ Конгрес неонатологів України «Актуальні питання неонатології», присвячений 15-річчю ГО «Асоціація неонатологів  України» відбувся у м.Київ 17-18 вересня року.

«English speaking club» розширює горизонти

22 листопада члени гуртка English Speaking Club, що створений в цьому році при кафедрі іноземних мов, з дружнім візитом відвідали своїх колег та однодумців з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В.