Доброта – чарівна сила

Доброю традицією студентів Буковинського державного медичного університету стали благодійні акції для дітей-сиріт.

За офіційними даними, станом на 1 січня 2016 року в Україні проживає 73182 дітей-сиріт. Але кожна дитина є особистістю і має право на захист, повноцінний розвиток та виховання у люблячій сім’ї.

30 березня 2017 року куратори: старший викладач кафедри суспільних наук та українознавства Потапова Л.Б. та Андрієць В.І. разом зі студентами медичного факультету №1 (6 група), медичного факультету № 4 (спеціальність «Медсестринство») 1-4 групи та студентами коледжу БДМУ (спеціальність «Сестринська справа») 1 група з благодійною акцією відвідали спеціалізований будинок для дітей-сиріт «Сонечко» і влаштували дітям свято та побажали, щоб всі їхні дні були освячені щирими усмішками і добрими справами.

Галерея зображень:
Доброта – чарівна сила

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.