Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У бібліотеці провели круглий стіл на тему: «Психологічні типи пацієнтів»

19 жовтня 2015 року в студентському читальному залі №2 відбувся круглий стіл з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Психологічні типи пацієнтів». У засіданні взяли участь студенти І курсу медичного факультету №4 зі спеціальності «Медична психологія» та викладач кафедри психології та соціології Піщальник В.А.

Мета заходу: ознайомлення студентів із психологічними та клінічними типами пацієнтів, методами спілкування з ними.

Захід було підготовлено та проведено завідуючою інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук А.О. та провідним бібліотекарем даного відділу Задерей С.І.

За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література та підготовлено інформаційний бюлетень «Психологічні типи пацієнтів».

Особливу зацікавленість у студентів викликали презентація та підібраний відео-матеріал.

До Дня козацтва студенти-стоматологи прослухали міні-лекцію

До дня українського козацтва 19 жовтня 2015р. на кафедрі суспільних наук та українознавства відбулася міні-лекція

До Дня науки на кафедрі психології провели науково-практичний семінар

До Дня науки 24 квітня на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету для студентів 3 курсу спеціальності «Медична психологія» проведено науково-практичний семінар, присвячений пам’яті соціального психолога, психоаналітика Еріха Фромма.

До Дня Перемоги на кафедрі пропедевтики провели круглий стіл

На кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни було проведено круглий стіл,